Salon RENAULT w Warszawie - DECAR

Samochody osobowe i dostawcze - kredyt, leasing, najem długotermionowy

DECAR WARSZAWA

O firmie

Żeby wpasować się w powszechnie spotykany trend wypadałoby napisać o  firmie tak: "jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, których cechuje ambicja, kreatywność, zaangażowanie oraz nieustanna pogoń za rozwojem osobistym". Pięknie, prawda? Myślę jednak, że lepiej będzie, jeżeli po prostu przytoczę kilka faktów z historii firmy.

Nasza historia sięga 1972 roku. Byliśmy wtedy związani z marką Volkswagen, potem w latach 1975-1992 z marką Skoda. Od 1992 roku jesteśmy  koncesjonerem marki RENAULT, a od 2005 roku jesteśmy także koncesjonerem marki DACIA.

Działamy kompleksowo. Samochód można u nas kupić, serwisować, ubezpieczać, wyklepać i pomalować, a jak się auto znudzi albo zużyje, to można jest u nas sprzedać.

Nie da się ukryć, że się rozwijamy. Od roku 2013 należymy do grona pięćdziesięciu największych motoryzacyjnych firm dealerskich w Polsce (TOP50).

Nasze starania o dobrą obsługę klientów docenił w roku 2013 tygodni Auto-Świat przyznając nam najwyższą oceną w ogólnopolskim teście salonów samochodowych.

 

UA-358204-8